25.06
2018

SEÇİM SONUÇLARI ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZE HAYIRLAR GETİRSİN

Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Sendikamızdan Haberler kategorisine eklenmiştir.Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri ÜNAL,  24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve  27. dönem milletvekilliği seçimlerinin sonuçları ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Ünal, yapılan seçimin sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum diyerek şunları söyledi: 

"24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan seçimler sonucunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçildiği ve 27. Dönemde görev yapacak milletvekillerinin seçimleri yapılmıştır. Vatandaşlarımızın demokrasi gereği oylarıyla seçim sonuçları ortaya çıkmıştır.

Yeni oluşacak sistem ve meclis durumu itibariyle, seçilen herkese önemli görev ve sorumluluklar getirmiştir. Milletimizin birliği ve beraberliği açısından yeni sistemin anlatılması ve anlaşılması yetkililerin görevleri arasında baş sırayı alacaktır. 

Yeni süreçte düne takılmadan, ancak dün yapılan yanlışlara fırsat verilmeden çalışmalar yapılmalıdır. Kamu çalışanlarının özellikle de Diyanet ve Vakıflar çalışanlarının beklentisi çoktur.

Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak; ülkemizin birliği, dirliği ve beraberliği doğrultusunda kurumlarımızın ve çalışanlarımızın hak ve menfaatleri için dün olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza yılmadan devam edeceğiz. Beklentimiz, çalışanları ayırmadan ve ayrıştırmadan adalet, liyakat ve hakkaniyet çerçevesinde herkesi kucaklayarak atama, nakil ve görevde yükselmelerde objektif kriterlerin uygulanmasının temin edilmesidir.

Bu duygularla, vatandaşlarımızın oylarıyla seçilen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile birlikte ülkemizi yönetecek hükümet üyelerini ve seçilen milletvekillerini tebrik ediyor, cennet vatan ülkemizin her alanda en ileri düzeye getirilmesi çalışmalarında başarılar diliyorum.

Yorum Ekle
  
 
 
 


  

Şubelerimiz

Şubelerimiz Harita

Mail Grubu

Mail Grubumuza kayıt olarak güncel bültenlerimizi takip edebilirsiniz.


 

Anket

    Yeni Test

Videolarıız

Yetkili Girişi

                                        Yardımlaşma Sandığı

Sandık

Site istatistikleri

Toplam Ziyaretçi

Toplam Ziyaretçi

903764

Toplam Ziyaretçi

Aylık Ziyaretçi

5278

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi

3