25.06
2018

STK`LARDAN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET

Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Sendikamızdan Haberler kategorisine eklenmiştir.Türkiye – AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyesi sivil toplum kuruluşlarından TOBB, TÜRK-İŞ ve TESK Başkanları, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ergün Atalay ve Bendevi Palandöken ile TÜRK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve KOOP-İŞ Genel Başkanı Eyüp Alemdar Genel Başkanımız Önder Kahveci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

HİSARCIKLIOĞLU: YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ

Genel Merkez binamızda gerçekleşen görüşmede TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu heyet adına yaptığı konuşmada, Genel Başkanımız Önder Kahveci’ye yeni görevinde başarılar diledi. Hisarcıklıoğlu, “Türkiye Kamu-Sen’in çalışma hayatına yaptığı katkılar ve gösterdiği hassasiyet son derece önemlidir. Yeni Yönetim Kurulu olarak bundan sonraki süreçte de sizlere sonsuz başarılar diliyoruz.  Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi çatısı altında Türkiye Kamu-Sen ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. “ dedi.

GENEL BAŞKAN KAHVECİ: TÜRKİYE KAMU-SEN OLARAK KİK’E HER TÜRLÜ KATKIYI SAĞLAMAYA GAYRET EDECEĞİZ

Genel Başkanımız Önder Kahveci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Türkiye’nin gelişmesi ve insan hakları anlamında AB seviyesine ulaşması için hep birlikte mücadele vermekteyiz. Türkiye – AB Karma İstişare Komitesi çatısı altında konfederasyon olarak üzerimize düşeni bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kararlılıkla yerine getireceğiz. Nazik ziyaretinizden son derece mutluluk duyduk, camiamız adına teşekkürlerimizi sunuyor, birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Yorum Ekle
  
 
 
 


  

Şubelerimiz

Şubelerimiz Harita

Mail Grubu

Mail Grubumuza kayıt olarak güncel bültenlerimizi takip edebilirsiniz.


 

Anket

    Yeni Test

Videolarıız

Yetkili Girişi

                                        Yardımlaşma Sandığı

Sandık

Site istatistikleri

Toplam Ziyaretçi

Toplam Ziyaretçi

903761

Toplam Ziyaretçi

Aylık Ziyaretçi

5275

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi

193