10.07
2018

CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ VE GÖREVE YENİ BAŞLAYAN BAKANLAR KURULU HAYIRLI OLSUN

Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Sendikamızdan Haberler kategorisine eklenmiştir.Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Sendikalarımızın Genel Başkanları ile birlikte 09 Temmuz 2018 Pazartesi günü Sayın Cumhurbaşkanımızın TBMM’de yemin töreni ve Anıtkabir ziyaretinden sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan göreve başlama törenine katıldık.

Bu vesile ile; Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin ve yeni göreve başlayan Bakanlar Kurulunun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

Özellikle kamuda yeniden yapılanmada, çalışanların bugüne kadar kazanılan hakları muhafaza edilerek, özlük ve sosyal haklarının korunması ve iyileştirilmesi gerçekleştirilmelidir.

Kamuda atama, nakil ve görevlendirmeler hakkaniyet çerçevesinde, işin ehlinden ve layık olanlardan yapılmalıdır.

Beklentiler çok yüksektir. Bu beklentileri karşılamak ta sayın Cumhurbaşkanı başta olmak üzere yeni atanan Bakanların ve diğer üst düzey yöneticilerinin sorumluluğundadır.

Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak; bütün çalışanlarımız, ülkemiz ve milletimizin huzuru, mutluluğu ve refahı için hizmet eden ve edecek olan tüm yöneticilere başarılar diliyoruz.

Yüce Allah, şehit kanları ile sulanmış cennet vatan Türkiye’mizi müreffeh kılsın, görünür ve görünmez bütün kötülüklerden ve düşmanlıklardan muhafaza eylesin.

 

TÜRK DİYANET VAKIF-SEN

  GENEL MERKEZİ

Yorum Ekle
  
 
 
 


  

Şubelerimiz

Şubelerimiz Harita

Mail Grubu

Mail Grubumuza kayıt olarak güncel bültenlerimizi takip edebilirsiniz.


 

Anket

    Yeni Test

Videolarıız

Yetkili Girişi

                                        Yardımlaşma Sandığı

Sandık

Site istatistikleri

Toplam Ziyaretçi

Toplam Ziyaretçi

903761

Toplam Ziyaretçi

Aylık Ziyaretçi

5275

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi

193