02.08
2018

KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. SAFFET KÖSE ZİYARET EDİLDİ.

Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Sendikamızdan Haberler kategorisine eklenmiştir.Genel Başkanımız İzmir programı kapsamında, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğüne atanan sayın Prof.Dr. Saffet KÖSE’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcımız Osman BARIŞOĞLU, İzmir Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet ÖKSÜZ ve İbrahim KOÇ eşlik ettiler.

Üniversite hakkında bilgi alan Ünal, önemli olan devletimizin bekası, milletimizin birliği, dirliği çerçevesinde, ülkemize hizmet edecek gençlerimizin yetiştirilmesi olduğunu vurguladı. Bu bağlamda Rektör Sayın KÖSE’ye hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

Sendikamız hakkında bilgi veren Ünal, Diyanet İşleri Başkanlığı, çalışanların problemleri, genel durum değerlendirmelerinde bulunarak, ülkemiz için yapılacak bütün hayırlı hizmetlerde katkı sağlayacaklarını dile getirdi. Ünal, Rektör Köse’ye Türk Bayrağı, Köse ise heyete “Genetiğiyle Oynanmış Kavramlar ve Aile Medeniyetinin Sonu” isimli kitabını hediye etti.

Yorum Ekle
  
 
 
 


  

Şubelerimiz

Şubelerimiz Harita

Mail Grubu

Mail Grubumuza kayıt olarak güncel bültenlerimizi takip edebilirsiniz.


 

Anket

    Yeni Test

Videolarıız

Yetkili Girişi

                                        Yardımlaşma Sandığı

Sandık

Site istatistikleri

Toplam Ziyaretçi

Toplam Ziyaretçi

896045

Toplam Ziyaretçi

Aylık Ziyaretçi

4046

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi

110