HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ İSTANBUL`DA.


Genel Başkan Yardımcılarımız Hilmi Şanlı ve Kadir Şahin Sendikal programları kapsamında İstanbul ilini ziyaret ettiler.

Program dahilinde Genel Başkan Yardımcılarımız Hilmi Şanlı ve Kadir Şahin, Avcılar İlçe Müftülüğü, Küçükçekmece İlçe Müftülüğü, Başakşehir İlçe Müftülüğü, Sultangazi İlçe Müftülüğü, Esenler İlçe Müftülüğü ve Bahçelievler İlçe Müftülüğü’nü ziyaret ettiler.

Müftülük personelini de odalarında ziyaret eden Genel Başkan Yardımcılarımız, “Sendikal faaliyetler ve güncel konular ile ilgili görüşlerini dile getirdiler. Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak, sendikaları bir araç olarak gördüklerini ve asıl olanın Diyanet İşleri Başkanlığımızın ve çalışanlarının her alanda en ileri düzeyde olması için çalıştıklarını belirttiler.

Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak, yapılan hizmetlere dün olduğu gibi bugün de katkı sunmaya devam edeceğiz. Önce ülkem anlayışı ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kurumsal yapısını zedelemeden, çalışanlarımızın huzurlu, mutlu ve başarılı bir çalışma içerisinde olması için çaba sarf ediyoruz. Devletimize sadakat, milletimize hizmet anlayışıyla, Diyanet personeli olması aidiyetinin en yüksek oranda olması, kurum yöneticilerimiz, çalışanlarımız ve hepimizin görevidir.

Sendikal veya farklı sebeplerle çalışanların ayrıştırmaya tabi olmadan, hak edenin hak ettiği yere gelmesinin önemini vurguladılar ve çalışanlarımızın kurum aidiyet duygusunun geliştirilmesi önem arz etmektedir” dediler.

Ziyaretlerde; Genel Başkan Yardımcılarımıza, İstanbul 4 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Arslantaş eşlik etti.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder