HABER DETAYLARI

GENEL BAŞKANIMIZ MANİSA`DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU.


Genel Başkanımız Nuri Ünal, Manisa programı kapsamında; Kula Kaymakamlığı, Ahmetli, Turgutlu, Kula, Alaşehir, Sarıgöl ve Gölmarmara İlçe Müftülüklerini ziyaret etti.

Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Kula İlçe Müftüsü Halil Kara, Ahmetli İlçe Müftüsü Ramazan Sancak, Turgutlu İlçe Müftüsü Ömer Çoban, Alaşehir İlçe Müftüsü Mehmet Ali Dilek, Sarıgöl İlçe Müftüsü Üsame Anlağan ve Gölmarmara İlçe Müftüsü İbrahim İşbilen’i makamlarında ziyaret eden Ünal; “Sendikal faaliyetler ve güncel konular ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak, sendikaları bir araç olarak gördüklerini ve asıl olanın Diyanet İşleri Başkanlığımızın ve çalışanlarının her alanda en ileri düzeyde olması için çalıştıklarını belirtti.

Sendikal veya farklı sebeplerle çalışanların ayrıştırmaya tabi olmadan, hak edenin hak ettiği yere gelmesinin önemini vurguladı ve çalışanlarımızın kurum aidiyet duygusunun geliştirilmesi önem arz etmektedir” dedi.

Müftülük personelini de odalarında ziyaret eden Ünal, Sendikal faaliyetler konusunda çalışanlara bilgi verdi ve sorularını yanıtladı.

Daha sonra Turgutlu, Kula ve Alaşehir İlçe Müftülüğü çalışanlarının aylık toplantılarına katıldı. Toplantıda, Diyanet İşleri Başkanlığının ve çalışanlarının önemini vurgulayan Ünal; birlik, beraberlik ve kardeşlik anlayışı içerisinde topluma hizmet etmekte olduklarını bildirdi.

“Sendikamız kuruluşundan itibaren ilkeli, kararlı, sorumlu ve ahlaklı anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde etkili olan Sendikamızın yetkili olabilmesi için, çalışmalarımızı biraz daha artırmamız gerekmektedir. Her arkadaşımız üstlendiği görevi layıkıyla yerine getirmenin çabası içerisinde olmalıdır.

Çalışanlarımızın problemlerinin çözümü yine Türk Diyanet Vakıf-Sen’in ve Türkiye Kamu-Sen’in yetkili olması ile olacaktır. Türk Diyanet Vakıf-Sen ve Türkiye Kamu-Sen olarak, bizim ilkemiz önce ülkemiz anlayışıyla, Devletimizin daim, ülkemizin güçlü, milletimizin huzurlu, çalışanlarımızın mutlu olması için mücadeleye sizlerle birlikte devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretlerde; Genel Başkanımız Nuri Ünal’a, Manisa Şube Başkanımız İbrahim Durgut, Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Temsilcilerimiz eşlik ettiler.

#VarOlsunTürkDiyanetVakıfSen

#VarOlsunTürkiyeKamuSen
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder