TÜRK DİYANET VAKIF-SEN WEB-TV HABER

GENEL BAŞKANIMIZ NURİ ÜNAL`IN ...


Sendikamızın değerli üyeleri, Türk Diyanet Vakıf-Sen kurulduğu 2001 yılından bu yana ilkeli, kararlı, sorumlu ve ahlaklı sendikacılığını sürdürmektedir. Bunun sonucu olarak ta 2021 üye sayıları tespitinde 817 yeni üye kazanarak 14045 üye sayısına ulaşmış bulunuyoruz.

Bu başarı hepinizindir. Bu başarı teşkilatımızın kıymetli neferlerinindir. Bu başarı Diyanet ve Vakıflar çalışanlarımızın tamamınındır. Sendikamıza emeği geçen, gönül veren, emek veren, destek olan bütün üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Camiamızın mensuplarına, Genel Merkez yöneticilerimiz başta olmak üzere şube başkanlarımıza, il temsilcilerimize ve teşkilatımızın her kademesinde görev yapan tüm temsilcilerine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

Türk Diyanet Vakıf-Sen İnşaAllah hak ettiği yere yetkili sendika olma seviyesine yükselecektir. Bunu mutlaka ve mutlaka başaracağız. Bu itibar ile bütün arkadaşlarıma, üyelerimize başarılar diliyorum, teşekkür ediyorum.

Türk Diyanet Vakıf-Sen var ise çare mutlaka vardır. Türk Diyanet Vakıf-Sen var ise ümit asla ve asla eksilmez.Haber Grubu: WebTV HABERLER


DİĞER HABERLER