HABER DETAYLARI

İSTANBUL İL MÜFTÜSÜ ZİYARET EDİLDİ.


Genel Başkanımız Nuri Ünal, İstanbul Programı kapsamında İstanbul İl Müftülüğünü ziyaret etti.

Genel Başkanımız Nuri Ünal’a, Genel Başkan Yardımcılarımız Hilmi Şanlı ve Kadir Şahin eşlik ettiler.

Ziyarette; İstanbul İl Müftüsü sayın Prof. Dr. Safi Arpaguş makamında ziyaret edildi. Genel Başkanımız Ünal şunları ifade etti; “Diyanet çalışanlarının yaklaşık 13 bine yakınının bulunduğu İstanbul’da sunulan din hizmetlerinde başarılar diliyorum. Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak, yapılan hizmetlere dün olduğu gibi bugün de katkı sunmaya devam edeceğiz. Önce ülkem anlayışı ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kurumsal yapısını zedelemeden, çalışanlarımızın huzurlu, mutlu ve başarılı bir çalışma içerisinde olması için çaba sarf ediyoruz. Devletimize sadakat, milletimize hizmet anlayışıyla, Diyanet personeli olması aidiyetinin en yüksek oranda olması, kurum yöneticilerimiz, çalışanlarımız ve hepimizin görevidir.”

İstanbul İl Müftüsü sayın Safi Arpaguş’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Genel Başkanımız Ünal; İl Müftülüğü personellerini de odalarında ziyaret ederek, 3600 ek gösterge, İLİTAM, rotasyon, lojmanlar, amir-memur ilişkisi, sendikalar arası ilişkiler, MBSTS, hac ve umre görevlendirmeleri, 4/B sözleşmeli personelin durumu, vekil imam-hatip, müezzin-kayyım ve fahri öğreticilerin durumu ve genel konular hakkında bilgiler verdi.
Ekleyen: Türk Diyanet Vakıf-Sen

YORUM EKLE

E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
 


 


 
 

Gönder