Kullanıcı Adı:
Şifre:
Türk Diyanet Vakıf-sen
Nevşehir İl Temsilcimiz Kadir GÖK’ün muhterem annesi vefat etmiştir. Cenazesi, 27.01.2024 Cumartesi günü öğle namazını müteakip Nevşehir-Ürgüp İlçesinde defnedilecektir. Kadir Gök hocamıza ve ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekânı cennet olsun.
TÜRK DİYANET VAKIF-SEN GENEL MERKEZİ
E-Posta Adresiniz YayınlanMAyacaktır!!. Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz..*
Yorumunuz: *
Ad ve Soyadı (gerekli): *
E-Posta (yayınlanmayacaktır) (gerekli): *
Gönder